جستجو
فیلترها
نتایج کاملا مشابه

Segment Downloader نرم افزار ترمیم آنلاین فایل های فشرده می باشد، گاهی اوقات به دلایل سرعت کم اینترنت یا دانلود از طریق مرورگر یا Stop و Play کردن با دانلود منیجر باعث خرابی فایل می شود و هنگام استخراج فایل فشرده با خطا مواجه می شوید.

نرم افزار سگمنت دانلودر می تواند قسمت هایی که از فایل فشرده ناقص دانلود شده باشد را اسکن و شناسایی کند سپس با استفاده از لینک مستقیم فایل از سرور مبدا اقدام به ترمیم می کند. لینک مستقیم را کافی است از دانلود منیجر کپی کنید یا اگر لینک منقضی شده مجدد لینک جدید فایل را از سایت مبدا کپی و درون سگمنت دانلودر قرار دهید.

سگمنت دانلودر

آموزش کار با نرم افزار:

ابتدا بر روی آیکون سوم (شکل کاغذ و خورشید) کلیک می کنید.

از تب General قسمت Downloaded File فایل دانلود شده (دارای خطا) را آدرسی دهی کنید سپس لینک مستقیم فایل فشرده را در Main URL قرار دهید.

تب List the segments انتخاب کنید و بر روی Scan the File کلیک کنید، منتظر بمانید تا اسکن به صورت کامل انجام شود پس از اتمام اسکن تعداد خطا ها مقابل Found segments قابل مشاهده است و با کلید Use می توانید قسمت های خطا را به کار ببرید. بر روی “OK” کلیک کنید سپس با کلیک بر روی آیکون اول سگمنت دانلودر (شکل کاغذ و پلی) به نرم افزار دستور شروع ترمیم دهید.

نکته: اگر بعد از کلیک بر روی شروع ترمیم فایل نرم افزار دچار مکث و بی حرکت شد صبور باشید تا ترمیم صورت گیرد.

سگمنت دانلودر از رام ایران به رایگان می توانید دریافت کنید.

دانلود Segment Downloader:
در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن