جستجو
فیلترها
نتایج کاملا مشابه
Filter by Custom Post Type

رام ایران منبع فارسی فایل فلش موبایل و تبلت می باشد که کلیه فایل ها را در سرور های قدرتمند خود در داخل کشور با لینک مستقیم، سریع و بدون تبلیغات آزاردهنده در اختیار علاقه مندان قرار میدهد.

 

تیم مجرب ما از سال ۱۳۸۵  بر روی نرم افزار و سخت افزار موبایل به صورت انجمن (Forum) کار کرده است. در انجمن های موبایل یافتن و دانلود رام (فایل فلش) گوشی و تبلت با توجه به تعدد تاپیک ها و پست های کاربران، کار دشواری است. برای حل این مشکل در سال ۱۳۹۴ نام تجاری رام ایران با استراتژی دسته بندی دقیق برند ها و مدل ها و ارائه منظم فایل های مورد نیاز به صورت بروزرسانی همیشگی و همراه با پشتیبانی راه خود را پیش گرفته است.

 

سعی ما ارائه تمامی آموزش ها، نکات تخصصی و ابزار های مورد نیاز به صورت رایگان می باشد. بدیهی است که آماده سازی، نگه داری آرشیو فایل فلش، اختصاص پهنای باند دانلود و پشتیبانی کاربران، هزینه هایی برای مجموعه دارد.

 

همکاران موبایل و کاربران خانگی در سراسر کشور می توانند به راحتی از امکانات و خدمات رام ایران استفاده نمایند. همچنین ما از توسعه دهندگان سیستم عامل موبایل نیز دعوت به همکاری می نماییم.

 

همچنین تیم فنی ما در صفحه تاریخچه تغییرات ، بر اساس زمان و ورژن تغییرات هسته و قالب رام ایران را به علاقه مندان گزارش میدهند.

 

صاحب امتیاز: رضا هاشمی پور