درباره ما

رام ایران منبع فارسی فایل فلش موبایل و تبلت می باشد که کلیه فایل ها را در سرور های قدرتمند خود در داخل کشور با لینک مستقیم، سریع و بدون تبلیغات آزاردهنده در اختیار علاقه مندان قرار میدهد.

تیم مجرب ما از سال 1385 بر روی نرم افزار و سخت افزار موبایل به صورت انجمن (Forum) کارکرده است. در انجمن های موبایل یافتن و دانلود رام (فایل فلش) گوشی و تبلت با توجه به تعدد تاپیک ها و پست های کاربران، کار دشواری است. برای حل این مشکل در سال 1394 نام تجاری رام ایران با استراتژی دسته بندی دقیق برندها و مدل ها و ارائه منظم فایل های مورد نیاز به صورت بروزرسانی همیشگی و همراه با پشتیبانی راه خود را پیش گرفته است.

سعی ما ارائه تمامی آموزش ها، نکات تخصصی و ابزار های مورد نیاز به صورت رایگان می باشد. بدیهی است که آماده سازی، نگه داری آرشیو فایل فلش ، اختصاص پهنای باند دانلود و پشتیبانی کاربران، هزینه هایی برای مجموعه دارد.

آرشیو منظم

بیش از ۳۰ برند و ۲۰ ترابایت فایل

سرورهای قدرتمند

سرورهای RAID مستقر در ایران

بهترین قیمت

فروش تکی با قیمت مناسب

پشتیبانی فنی

ارائه ابزارها و آموزش های متنوع

همکاران موبایل و کاربران خانگی در سراسر کشور می توانند به راحتی از امکانات و خدمات رام ایران استفاده نمایند. همچنین ما از توسعه دهندگان سیستم عامل موبایل نیز دعوت به همکاری می نماییم. در صورتی که مایل به همکاری می باشید از طریق فرم فرصت های شغلی اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید.

تیم فنی رام ایران به صورت پیوسته در حال توسعه و بهبود تجربه کاربری و اضافه کردن بخش های مختلف به سایت می باشد. تیم فنی ما در صفحه تاریخچه تغییرات، بر اساس زمان و ورژن تغییرات هسته و قالب رام ایران را به علاقمندان گزارش میدهد.