جستجو
فیلترها
نتایج کاملا مشابه

برای فلش یا آپدیت رام های رسمی HTC، اگر بوت لودر گوشی خود را باز یا آنلاک (به اصطلاح S-OFF) کرده اید، باید ابتدا آن را ریلاک (به اصطلاح S-ON) کنید.

دقت کنید فایل فلش یا آپدیتی که دانلود میکنید برابر با منطقه گوشی باشد.

اگر بخواهید فایل فلش منطقه دیگری را روی گوشی خود فلش کنید از طریق روش Super CID امکانش وجود دارد.

فایل هایی که پسوند آن ها signed.zip می باشد، نیازی به استخراج ندارند و فقط باید تغییر نام بدهید به MID اصلی فایل، یعنی تمام نام فایل را پاک کنید جز OPxxxx.zip

سپس فایل را به روت رم SD گوشی منتقل می کنید و گوشی را به حالت ریکاوری مد ، می برید و از آنجا اقدام به فلش میکنید، برای رفتن به محیط ریکاوری ابتدا گوشی را خاموش کرده به مدت 30 ثانیه، سپس کلید کاهش صدا را به همراه کلید پاور همزمان باید نگه دارید و بعد شما به محیط سفید رنگ بوتلودر وارد می شوید و از همان جا با کلید ولوم بالا و پایین می توانید Recovery را انتخاب و با کلید پاور تایید کنید و وارد محیط ریکاوری می شوید که از آنجا به راحتی با انتخاب فایل می توانید گوشی خود را فلش یا آپدیت نمایید.

 

روش دیگری برای فلش یا آپدیت فایل هایی که پسوند آن ها signed.zip وجود دارد و از طریق نرم افزار Flash Man با سیستم عامل ویندوز کامپیوتر انجام می شود که بسیار ساده است.

 

 

توضیحاتی از نرم افزار Flash Man

1.اندروید را انتخاب میکنید
2.رام رسمی زیپ شده را انتخاب میکنید
3.مسیر لاگ عملکرد را انتخاب میکنید
4.قسمت چهارم، گزینه برای ویندوز موبایل هست، که چیزی رو انتخاب نمیکنید.
5.این گزینه فقط برای اندروید استفاده می شود و برای انتخاب فایل های جزئی می باشد، مانند H-Boot هایی که در کنار رام آپلود شده اند و حجم کمی دارند، کاربردش در اینجا می باشد.
6.این گزینه معمولا مربوط به مشکلات 3G-LTE می باشد که در صورتی که این مشکل وجود داشت فایل PRL زیپ را انتخاب میکنیم.این گزینه اختیاری است.
سپس دستگاه خود را در حالت FastBoot به سیستم خود وصل کنید و بعد روی START برنامه کلیک کنید
7.در صورتی که رایت فلش یا آپدیت به اتمام رسید،پیغام موفقیت آمیز بودن را خواهید دید، همچنین دستگاه شما به صورت خودکار ریبوت می شود.

 

فایل هایی که ابتدای نام آن ها RUU می باشد و در پسوند فایل آن ها exe. می باشد، از طریق سیستم عامل ویندوز انجام می شود، و شما ابتدا باید گوشی را به حالت بوتلودر ببرید و از آنجا FastBoot را انتخاب کنید و سپس گوشی را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر خود متصل کنید و بعد فایل رام RUU که دانلود کرده اید را اجرا کنید و منتظر آماده شدن رام شوید

سپس به شما پیغام …I Understand را میزنید و بعد Next و تیک …I have completed را میزنید و بعد رویه Next کلیک میکنید

در این مرحله ورژن رام RUU را به شما نمایش می دهد و بعد از تایید شما و زدن گزینه Update آپدیت شروع میشود و در آخر به شما پیغام پایان آپدیت را نشان می دهد و می توانید کابل USB را از گوشی جدا کرده و ریبوت کنید.

 

بعضی از گوشی های اچ تی سی که با پردازنده مدیاتک هستند اگر نوع فایل آپدیت آن ها از نوع اسکاتر باشد به این معنا که شما از طریق نرم افزار SP Flash Tool و کامپیوتر ویندوزی خود باید اقدام به فلش کنید.

دانلود SP Flash Tools
در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن